TOKİ Orta Gelir Grubu Konut Başvurusu ve Şartları


TOKİ Orta Gelir Grubu Konut Başvurusu ve Şartları
TOKİ Orta Gelir Grubu Konut Başvurusu ve Şartları

TOKİ’den orta gelir grubuna girenlere müjde! Toki orta gelir grubu konut başvuru ve toki başvuru şartları Ekim ayında açıklanacak. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) projelerinde orta gelir grubu için yeni konut projeleri duyurulacak. Buna göre orta gelirlilerinin faydalanabileceği ucuz konut detayları netleşiyor. TOKİ’de yeni konut projesi duyuruldu! Orta gelir grubu için ucuz konut detayları açıklandı.

Toki orta gelir grubu konut projesi için de başvuru şartları ve detayları Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un son dakika açıklaması ile birlikte merak ediliyor. Peki yeni TOKİ orta gelir grubu yeni konut kampanyası başvuru şartları neler, toki evlerine nasıl başvurulur?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) sosyal konut projesi ile birlikte şimdi de orta gelir grubu için yeni konut kampanyaları geleceği duyuruldu. İhtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin yanı sıra orta gelir grubu için de gelecek yeni proje için de detaylar netleşiyor.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, yaptığı açıklamada “Emlak Konut, GYODER, İNDER ve TMB ile görüşüyoruz” ifadesini kullandı.

ORTA GELİR GRUBUNA UCUZ TOKİ KONUTLARI

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Murat Kurum konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Orta gelir grubu için de konut kampanyası yapılacak. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ekim ayı içerisinde bu kampanyanın detaylarını duyuracağız”

TOKİ KONUTLARI NEREYE YAPILIYOR

TOKİ konutları; Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Van ve Zonguldak illerinde yer alıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*